Materiāli

Finieris (griešana ar frēzmašīnu)

 • Naturāls finieris – izmantojam augstākās kvalitātes A klases bērza finieri. Atkarībā no izstrādajuma tipa finieri izmantojam no 6mm platuma. Izgrieztos iztrādajumus mēs īpaši slīpējam un apstrādājam ar rokām. Izstrādājumi netiek lakoti. Šie finiera iztrādājumi nav izturīgi pret mitrumu un ūdeni.
 • Balts finieris – izmantojam baltas krāsa rūpnieciski lakotu finieri. Tā virsma ir īpaši gluda, balta krāsa ir vienmērīga, matēta. Izstrādājuma priekšējā daļa balta, aizmugurējā var būt balta vai naturālas krāsas. Izgrieztus produktus, to malas speciāli nopūlējam un apstrādājam. Aizmugurējā izstrādājuma daļā var būt nelieli nelīdzenumi, skrāpējumi, kas ir nedaudz slīpēti vai maskēti ar īpašām krāsvielām. Izstrādājumi netiek lakoti. Šie finiera iztrādājumi nav izturīgi pret mitrumu un ūdeni.
 • Pelēks finieris – izmantojam pelēkas krāsa rūpnieciski lakotu finieri. Tā virsma ir īpaši gluda, balta krāsa ir vienmērīga, matēta. Izstrādājuma priekšējā daļa balta, aizmugurējā var būt balta vai naturālas krāsas. Izgrieztus produktus, to malas speciāli nopūlējam un apstrādājam. Aizmugurējā izstrādājuma daļā var būt nelieli nelīdzenumi, skrāpējumi, kas ir nedaudz slīpēti vai maskēti ar īpašām krāsvielām. Izstrādājumi netiek lakoti. Šie finiera iztrādājumi nav izturīgi pret mitrumu un ūdeni.
 • Melns finieris – izmantojam melnas krāsa rūpnieciski lakotu finieri. Tā virsma ir īpaši gluda, balta krāsa ir vienmērīga, matēta. Izstrādājuma priekšējā daļa balta, aizmugurējā var būt balta vai naturālas krāsas. Izgrieztus produktus, to malas speciāli nopūlējam un apstrādājam. Aizmugurējā izstrādājuma daļā var būt nelieli nelīdzenumi, skrāpējumi, kas ir nedaudz slīpēti vai maskēti ar īpašām krāsvielām. Izstrādājumi netiek lakoti. Šie finiera iztrādājumi nav izturīgi pret mitrumu un ūdeni.

Finieris (finiera griešana ar lāzeru)

 • Dabīgs finieris – izmantojam augstākās klases bērza finieri. Atkarībā no produkta tipa, mēs izmantojam finieri no 3 mm biezuma. Izgrieztos iztrādajumus mēs īpaši slīpējam un apstrādājam ar rokām. Izstrādājumi netiek lakoti. Šie finiera iztrādājumi nav izturīgi pret mitrumu un ūdeni. Finiera mala, kura tika griezta ar lāzeru ir tumši brūnas /melnas krāsas, ražošanas procesa laikā tiek apdezināta. Izstrādājumi, kuri tiek izgriezti ar lāzeru kādu laiku saglabā dedzinātas koksnes smaržu.

Akrila organiskais stikls (akrila lāzera griešana)

 • Akrila organiskais stikls – izmantojam augstākās kvalitātes akrila/organisko stiklu. Atkarībā no izstrādajuma veida mēs izmantojam organisko stiklu no 1,5 mm biezuma. Akrila mala, kura tika griezta ar lāzeru var būt mazliet pakususi. Ar lāzeru grieztie izstrādajumi kādu laiku var būt ar dedzināta plastika smaržu.

KRĀSAS

Finiera un dabīgā koka eļļošana

 • Brūna eļļošana – izmantojam augstākās kvalitātes sertificētu koksnes eļļu. Ar rokām ieberzējama krāsa piešķir greznu brūnu nokrāsu un atstāj dabiskā koka rakstus.
 • Melna eļļošana – izmantojam augstākās kvalitātes sertificētu koksnes eļļu. Ar rokām ieberzējama krāsa piešķir greznu melnu nokrāsu un atstāj dabiskā koka rakstus.
 • Cita krāsa – iespējama citas krāsas eļļošana, sazinieties pa e.pastu vai telefonu.

 

Finiera un dabiskā koka krāsošana

 • Sarkana – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Dzeltena – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Zaļa – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Zila – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Zelta –  tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Sudraba – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Balta – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Melna – tiek izmantotas augstākās kvalitātes, sertificētas un videi draudzīgas krāsas.
 • Cita krāsa – iespējama citas krāsas eļļošana, sazinieties pa e.pastu vai telefonu.

 

Spīdumu līmēšana

 • Zelta spīdumiņi – izstrādājumi tiek līmēti ar zelta spīdumiņiem / putekļiem, kas izstrādājumam nodrošina greznuma un telpas izjūtu. Svarīgi: Šo produktu spīdumiņi var nobirt, iztrādājumi ir trausli. Tādēļ tos ir jālieto piesardzīgi.
 • Sudraba mirdzums  – izstrādājumi tiek līmēti ar zelta spīdumiņiem / putekļiem, kas izstrādājumam nodrošina greznuma un telpas izjūtu. Svarīgi: Šo produktu spīdumiņi var nobirt, iztrādājumi ir trausli. Tādēļ tos ir jālieto piesardzīgi.

 

Naturāls koks

Atkarībā no izstrādājuma mēs izmantojam žāvēta oša, bērza vai ozola koksni. Netiek izmantoti skujkoki – mīksta un trausla koka un sveķu izdalīšanās dēļ. Mēs izmantojam tikai visaugstākas kvalitātes koksni, to apstrādājam un sagatavojam dažādu veidu produktiem.

Organiskais stikls

Atkarībā no izstrādājuma mēs izmantojam dažāda biezuma un krāsu organisko stiklu / akrilu. Griežam gan ar frēzmašīnu, gan ar lāzeru. Mēs varam apstrādāt dažādus biezumus / dziļumus un izmērus. Krāsas atkarībā no produkta. Pieejami individuālie pasūtījumi.

EnglishEstoniaLithuania